Tájékozató a honlapon szereplő információk jogi vonzatáról

A www.termeszetgyogyasziskola.hupont.hu honlap tartalma, oldalainak bármely alkotóeleme az Kiss Csaba Ferenc  E.V  kizárólagos szellemi alkotása, szerzői alkotásnak tekintendő; a közölt információk csak és kizárólag a tulajdonos előzetes írásbeli hozzájárulásával, a hozzájárulásban meghatározott korlátok között és a forrás megjelölésével használhatóak fel.

Az Kiss Csaba E.V. mint tartalomszolgáltatónak, tulajdonosnak - a fentiekben megszabott - előzetes írásbeli engedélye és hozzájárulása nélkül a honlap bármely elemének, alkotórészének bármely módon történő reprodukálása, sokszorosítása, idézete, terjesztése, felhasználása (papíralapon, online, stb.); adatbázisban való szerepeltetése együttesen, avagy külön egyaránt TILOS! Ez a tilalom vonatkozik az oktatási célú felhasználásra is! Mindennemű jogsértés esetén következetesen és késedelem nélkül jogi útra tereljük az ügyet!

Kiss Csaba Ferenc E.V. ( székhelye: 6120 Kiskunmajsa, Botond utca 13; adószáma: 66624534-1-23; nyilvántartási szám: 36792286 „kisadózó”; telefonszám: +36-20/357-5957) Felnőttképzési Nyilvántartási Szám: B/2020/000399

A honlap főszerkesztője Kiss Csaba Ferenc  E.V.

A honlapon szereplő információk, elméletek, gondolatok, tanácsok, stb. használatából, alkalmazásából bekövetkező kárért a honlap tulajdonosa és főszerkesztője semmiféle felelősséget nem vállal, azt mindenki csak és kizárólag saját felelősségére teheti. Bár célunk az információk napra készsége, de ennek esetleges hiányosságáért; a honlap elérésével összefüggő káreseményekért felelősséget semmilyen téren nem vállalunk. Ez vonatkozik bármely közvetlen, közvetett, direkt, vagy indirekt, elsődleges, másodlagos, avagy járulékos kár esetére; haszon, nyereség, jövedelem elmaradására, csökkenésére, kiesésére.

A honlap tartalmát a honlap tulajdonosa bármikor, előzetes bejelentés nélkül módosíthatja, elérhetetlenné teheti, avagy korlátozhatja.

A homlap szélén , körbe található tárhelyszolgáltató által vagy akárki által elhelyezett tartalmakért semilyen felelőséget nem vállalok, csak azért amit tudok személyesen kezelni,szerkeszteni.

Főbb jogszabályok:

Polgári Törvénykönyv (2013. évi V. tv.)

Büntető Törvénykönyv (2012. évi C. tv.)

a Szerzői jogról szóló 1999. évi LXXVI. tv.

a 2010. évi CLXXXV. tv. a médiaszolgáltatásokról és a tömegkommunikációról.

Oldal: jogi nyilatkozat